Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena vonakjšej adresy IP

Ahojte, mám na vás otázku, je možné prosím vás zmeniť si svoju vonkajšiu adresu ip? nemyslím adresu ipv4
ďakujem za každú radu, potrebujem to zmeniť čo najskôr, mám windows 10

Ideš cez ISP? IP adresy ti prideľuje on vo svojej ISP sieti. A JEHO IP adresa sa zobrazuje pred vonkajším "svetom" - nie tvoja. Pokiaľ si myslíš, že si ohrození - obráť sa na políciu. Ale pokiaľ si myslíš, že si ohrozený cez IP adresu - tak to potom bude v ohrození 10-100-1000 klientov toho ISP.

Takže - NEROB PANIKU - niktor ťa takto nemôže ohroziť - a pokiaľ áno, tak jedine s tvojou "pomocou" (že povolíš vstup do tvojho PC potenciálne nebezpečnému programu, súboru).