Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pevná IP adresa

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je v tom rozdíl. Děkuji

Pevná IP adresa V6/64
Využívejte všech výhod pevných IP adres ke správě serverů, stahování, FTP a vzdáleným přístupům.

Pevná IP adresa
Využívejte všech výhod pevné IP adresy ke správě serverů, stahování, FTP a vzdáleným přístupům.

Dále bych se chtěl zeptat je lepší IP adresa veřejná nebo neveřejná.

Dá se přípojka bez veřejné adresy vůbec považovat za přípojku do Internetu?

Pokud máš přidělenou nějakou IP adresu, tak každá IP, se kterou lezeš na internet, je veřejná.
Tzn., že bez veřejné IP adresy se nikam nepřipojíš. Takže moje odpověď je ne.