Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký externí box/dokovací stanici pro 2 HDD 3,5

Zdravím,
Jelikož chci zredukovat hluk PC, a tyto 2HDD jsou hlasitější snad než větráky, tak bych je chtěl umístit do nějakého externího boxu.

Jedno HDD je WD VelociRaptor 500GB a druhé myslím nějaké normalní 7200ot 2TB, jestli je tato informace je relevantní.

Díky za rady

Do toho druhého v pohodě, protože to není rámeček, ale jen kabel.

Edit: Ono to jde i s tím prvním, ale ho do rámečku 3,5" nedám. Proto to stačí použít jen s "koncovkou".

Na 2,5" disky stačí použít 1 usb, ale na 3,5" už je potřeba zapojit obě koncovky do USB.

Schválně zítra zkusím test rychlosti mezi oběma, ale myslím, že to vyjde nastejno.