Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jedno číslo na dva mobily

ahojte.
dvě sim karty v jednom mobilu jsou už technicky vyřešený. je ale nějaká možnost používat jedno číslo (sim kartu) na dvou telefonech (nemusí to být současně) bez nutnosti stále kartu přendávat?
dík

Tento problém jsem řešil v dřevných dobách, kdy jsem musel měnit kartu z telefonu do modemu a zpět tak, že jsem si ji nechal nelegálně nakolonovat, neboť se mi zdálo platit za předražený internet a poplatek za dual kartu nemravné.Byl jsem na některém foru postrašen, že operátor pozná klon podle hlášení na různé připojovací body a nelegální řeší. Protože mám slabé nervy, tak jsem nepoužívaný přístroj pro každý případ vypínal.