Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antialiasing TAA v kombinaci s MFAA

Hraju BF1, mám tam zaplý temporal anti-aliasing a k tomu mám přes reshade plugin na ostrý obraz, takže mám solidní antialiasing bez rozmazaného efektu. Budu mít ale hru ostřejší když přes ovladače zapnu MFAA nebo-li chytřejší MSAA s menším dopadem na výkon, může se to kombinovat?

1) čekal bych, že herní dotaz se zkratkami z herního světa padne cíleně v herní poradně.

2) no a když máš ten krám před sebou, proč to nezkusíš?
čekáš až pracující občan přijde v pátek z hospody, tento týden si tu po páté přečte že ty máš herní notebůů, děsně ho to dojme a začne s tebou slzet nad zobrazením na notebukovém 15" kukátku?

tak ono antialiasing mi neprijde vylozene herni zalezitost, je to vypocetni system co omezuje zubate hrany na nedostatecnem rozliseni, za pomoci hrani si s odstiny barev a pixelu, clovek se zde musi poptat :-) Prave jak tu ctu ze herni notebook neexistuje, tak jsem zacal mit strach o svuj notas co podava vykony 130fps ve vybusne hre s 64 hraci, aby mi ten herni notebů sám nebouchl :-) tak jsem zacal spekulovat nad metodami aa který nemaji tolik vybusne ucinky na vykon a nyni mam antialiasing vlastni metodu o kvalite 8xmsaa co zere vykon za 2xmsaa :-)

potřebuju mít hodně ostrý obraz abych viděl oponenty v dáli a i když mám vše na max tak prostě detaily opodál nejdou vidět ostře, 1440p notas si budu kupovat az priste :-) výsledek je dobrý, já jen jestli se ty antialiasingy mezi sebou nebudou rvat :-)