Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeš událostí - chyba

Zdravím rád bych se zeptal , padá mi neustále hra je to cca po 25 minutách hraní , v prohlížeči událostí mi to píše toto ,nevíte někdo jak opravit UnityPlayer.dll aby nepadal ? děkuji

Už jsem aktualizoval windows , drivery , dokonce jsem windows i přeinstaloval celý .

Název chybující aplikace: Phasmophobia.exe, verze: 2019.4.28.33174,
časové razítko: 0x60b1b81bNázev chybujícího modulu: UnityPlayer.dll, verze: 2019.4.28.33174,
časové razítko: 0x60b1b97fKód výjimky: 0xc0000005Posun chyby: 0x0000000000f01723ID chybujícího procesu: 0x2608
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01d7a280f1893a36Cesta k chybující aplikaci: E:\steam\steamapps\common\Phasmophobia\Phasmophobia.exe
Cesta k chybujícímu modulu: E:\steam\steamapps\common\Phasmophobia\UnityPlayer.dllID zprávy: ae924128-81dc-428d-aab7-30a3f1acc96d
Úplný název chybujícího balíčku: ID aplikace související s chybujícím balíčkem:

Pro ověření integrity souborů vyhledejte požadovanou hru ve svojí knihovně, na její stránce vyberte „Spravovat“ (ikona ozubeného kola), klikněte na „Vlastnosti...“, v novém okně přejděte do záložky „Místní soubory“ a klikněte na tlačítko „Ověřit integritu souborů hry...“.

skutečně jsi začal instalací tohoto ovladače? AMD Chipset Driver

nvidia exp. se při instalaci ovladačů ani pro výpis hw nepoužívá.

když dám vyhledat co je to UnityPlayer, nejdříve se zobrazí odkazy jak opravit chyby .dll toho krámu - to musí být skvělý soft.
můžeš všechny ty stránky procházet a číst si, jestli máš stejnou chybu.

píšeš žes přeinstaloval windows, tak to máš nejspíš poslední verzi toho playeru.
pak už jen zkusit beta verzi, třeba má méně chyb: https://unity3d.com/get-unity/download