Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půjde PC bez Grafické karty?

Dobrý den, Chci si složit PC, ovšem v dnešní době kvůli cenám asi těžko. Plánuji tedy koupit PC bez grafické karty, a kolem Vánoc dokoupit grafiku. Chci se zeptat, zda na zákl. desce ASROCK B460M Steel Legend (https://www.czc.cz/asrock-b460m-steel-legend-intel-b460/291689/produkt) a procesoru Intel Core I-3 10105F (https://www.czc.cz/cpu-intel-core-i3-10105f/313445/produkt) rozjedu alespoň ten internet do Vánoc.

Jako internet by třeba i rozjet šel a a spousta dalšího taky, ale k čemu ti to bude, když si tomu nebudeš moct připojit monitor?

(jako jsou případy, kdy to někdo využije, ale ten tvůj to skoro jistě není - já třeba mám počítač bez grafárny (ani externí, ani integrovaná) bez klávesnice a bez monitoru o myši ani nemluvě, ale internet tam mám a slouží mi jako server - ale ty asi nechceš mít jen připojený internet, ale taky si z něj zobrazovat stránky, jako třeba poradnu - a to ti bez aspoň nejaké grafiky moc nepůjde )

Řešením by mohlo být koupit jakoukoli nejlevnější grafárnu teď (v CZC za 1.500 asi tak, v bazaru levněji) a do těch vánoc jet na ní, s tím, že jako spíš nic než moc, ale internet tak nějak půjde. A pak ji střelit do bazaru za symbolickou cenu. Nebo se poptat mezi kamarády, jestli někdo neupgradoval v posledních letech grafárnu a na tu starou se mu nepráší v šuplíku, třeba by ti ji i dal za odvoz nebo čokoládu :)