Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2016 - jak zobrazit prioritní doručenou poštu?

Ahoj,
mám Outlook 2016 standard a v outlooku nemám možnost zátržítka "zobrazit prioritní doručenou poštu." Hodně mě to štve. Zkoušel jsem manuálně doinstalovat aktualizaci, ale to mi nepomohlo. Nemám v Outlooku možnost "automatické" aktualizace.

Někdo nějaký nápad?

Děkuju

Změna předmětu, původně: Outlook 2016 (host)

roky pouzivam outlook, ziaden newsletter mi nechodi, ak niekto omylom nieco zasle hned sa klikne na unsubscribe a hotovo. pripadne v outlooku sa daju nastavit pravidla, filtre a presuvanie do zloziek. nic ako prioritnu postu som nikdy nepotreboval.

To je moc hezké, že to takto děláš, v mém soukromém emailu to také tak dělám, ovšem toto není můj email a tudíž nemohu udělat některé věci. Jako např Unsubsribe... Přesouvání do složek tady moc nefunguje, protože toho je tolik, že se může stát že některá faktura, stížnost nebo upomínka může spadnout tam, kam nemá.