Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp folio 1040 g1 nejde zapnout bliká power a caps

Ahoj, přestal mi fungovat notebook hp folio 1040 g1. Bliká jen dioda tlačítka power a caps lock. Blikají obě zároveň bílým světlem. Napočítala sem 21 bliknutí, pak to přestalo a po chvíli začalo znovu. Krom toho blikání ani neškytne. Zkoušela jsem držet tlačítko power různě dlouhou dobu, odpojit baterii, odpojit SSD. Výsledek pokaždé stejný blikají jen tyto dvě diody. Co s ním může být?

Obecně je při obdobném problému takovým prvním pokusem o jeho řešení vyndání/odpojení baterie a podržení tlačítka ON/OFF na cca 20 vteřin. Tím dojde k vybití všech obvodů na desce. Pokud tato procedura nepomůže, pak je teprve na místě mluvit o opravě základní desky.
Ve vašem případě prostě počítejte s tím, že se to může opakovat a mějte zálohovaná důležitá data.