Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pripojenie na MKT (winbox)

Viete sa pripojit na winbox pomocou xxxx.sn.mynetname.net:yyyyy

Od vcera mi pise error could not connect to . . . z vnutornej siete priamo na IP ide, z internetu nie

Ani na jeden z 3 routerov

DDNS Enabled, update time povolene, public adress ok, DNS name ok . . . v services port na winbox nastaveny . . . .
A neviem sa pripojit ani z androidu cez apppku Mikrotik (1.3.18)
Ono sa nedostane ani do Logu ziaden zaznam, vyzera to ako keby DDNS nejak neslo . . . pri prihlasovani to len preblikne, zmaze heslo a napise ze sa nemoze pripojit . . .