Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze odeslat video přes facebook

Zdravím,

mám video pro kamaráda o délce 10 vteřin a velikosti 24 MB. Potřebuji ho poslat přes facebook - vím že to jde přes email atd, ale zaměřme se prosím na ten facebook.
Žádná hláška o zrušení odesílání ma mě nevyskočí, zkrátka se video stále posílá i třeba hodinu a nic. Zajímavé je, že to samé video ve stejném formátu dokážu odeslat přes Messenger pomocí telefonu.

Nevíte čím to může být? Potřeboval bych to odeslat z pc.

Díky za případné rady.

blbe jo? mal by si kludnit a vazit slova ;) chapem, ze si uz starsi clovek a nemysli ti to uz celkom jasne a rychlo. to je v poriadku.
Řeším to, že kolega, který potřebuje video odeslat nemá chytrý telefon, tudíž ani messenger. cize to riesi pre kolegu, ktory nema messenger v telefone, ale iba na PC.
Rad ti to vysvetlim ako malemu dietatu, ak budes mat zaujem.

Tak problém je vyřešen. Stačilo počkat výrazně delší dobu a video se odeslalo. Je to zajímavé, protože odesílání z telefonu, který je připojen ke stejné síti, bylo daleko rychlejší. ::)

Jinak jsem se chtěl ještě zeptat, jestli tím žlutým A co mají někteří uživatelé u jména jsou označeny osoby, které píšou záměrně píčoviny, které jsou úplně z cesty? Nebo už nevím, co jiného by to Ačko značilo.

Stačilo počkat výrazně delší dobu a video se odeslalo. Je to zajímavé, protože odesílání z telefonu, který je připojen ke stejné síti, bylo daleko rychlejší.

Na tom není nic divného. Kdyby byl schopný ti to Fallon vysvětlit, udelal by to. Bohužel v našem případě...

FB video i obrázky kompresuje, aby mu na serverech zabraly co nejmíň místa.
Messenger na mobilu je aplikace, která je schopná provést konverzi sama a tvé 24MB video zmenšit treba na 3 MB a to pak nahrát.
FB na PC používáš jako web, takže tvé 24MB video se odešle na FB server, který se stará o konverze, tam se zařadí do fronty a až na něj přijde řada, tak se prekoduje a až pak odešle. Takže nejenom že nahráváš 24MB, což trvá, tak pak i čekáš až se zpracuje. Proto to z PC trvá mnohem déle