Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD z NTB - připojení k PC

Prosím o vysvětlení co dokážu přečíst z klasického NTB plotnového disku vyjmutého z NTB (klasika Win10) a připojeného přes "krabičku" používanou k vložení HD a připojenou přes USB k počítači? Mám na mysli takovou tu krabičku používanou jako externí disk, snad mi rozumíte.

Někde tady

%UserProfile%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\User\Default\Favorites

a tady

%UserProfile%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\User\Default\Favorites\Links

Předem raději připomenu, že AppData je skrytá složka....