Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotify - spotřeba dat, nejnižší potřebná rychlost internetu

Ahoj,
v souvislosti s novými tarify T-mobile, kdy nabízí i po vyčerpání FUP stálé připojení k internetu rychlostí 256kb/s, což podle T-mobile je dobrý tak pro textový messengery, mapy a jízdní řády, tak by mě zajímalo, zda by se na tom dalo provozovat i Spotify. Podle tohoto by to mělo stačit v pohodě. Bohužel nemám praktickou zkušenost. Manželka přes léto využívala neomezený data od T-mobile a v práci si pouštěla muziku a teď jí to bude trochu chybět. Pokud by ta omezená rychlost na Spotify stačila, tak bych mohl zkusit u T-mobilu vyjednat nějakej ten tarif s tímto připojením.
Máte někdo přehled o spotřebě Spotify? Nebude to na takovým (dnes už pomalým) připojení vypadávat a bufferovat?

To mě je jasný :-)
Zatím na tom žena netrvá, spíš to nechce, ale zajímá mě ta reálná využitelnost té omezené rychlosti v současné době. Pamatuju doby, kdy jsem měl 265ks/s připojení do baráku a byli jsme rádi, jak to frčí. Jenže dnes weby datově tak nakynuly, že ten čtvrtmegabit je i na zprávy pomalý (zasraný reklamy především).
Protože doufám, že časem by mohly být takový paušály rozšířenější. Většina lidí nepotřebuje kvanta dat, ale být pořád online je velmi fajn. Já mám k dispozici "jen" 4 GB, stačí mi to dostatečně, ale kvůli tomu omezení si musím odpustit datově náročnější provoz mimo dosah WiFi. Vnímám to jako výrazný posun vpřed v oblasti mobilního připojení, i když vím, že vůči zbytku Evropy jsme furt pár let dozadu.