Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořit jeden průběžný list z více stránek v jednom PDF?

V jakém PDF editoru a jak lze docílit spojení 2x A4 orientovaných na výšku? Výsledkem by měl být celistvý list o rozměrech 210 x 594 mm.

Výchozí stav:
Pomocí doplňku uložená webová stránka do PDF o dvou A4 (210 x 297 mm). Obsahuje text (v PDF lze vyhledávat) + na pozadí grafiku (tu prosím zachovat).

V jakém PDF editoru lze dosáhnout úprav a spojení tak, aby obsah zůstal zachován? Výsledkem bude PDF s jednou stránkou, avšak s dvojnásobnou výškou. Vlastně potřebuji rolovat jednu průběžnou stránku. Je to podobné tisku na nekonečný traktorový papír...

Výsledný rozměr PDF bude:
šířka: 210 mm
výška: 594 mm (= 2 x 297 mm)

Kontrola výsledku:
V PDF prohlížeči Ctrl+D musí zobrazit velikost stránky 210x594 mm

Ukázkové PDF vytvořeno v Libre Office z RTF. To pro klid duší, že se nejedná o nějaký škodlivý podvrh.

https://ulozto.cz/file/24RmLd1qh0sw/spojeni-2x-a4-na-vysku-pdf
https://ulozto.cz/file/ukgJxZvw8EuI/spojeni-2x-a4-na-vysku-rtf

Děkuji za pomoc!

"Pomocí doplňku uložená webová stránka do PDF"

Doplněk Acrobatu v Firefoxu (a nejspíš kdekoliv) dovoluje nastavit víceméně libovolnou velikost stránky a uložit vše do jedné "nudle" hned při konverzi.