Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spojit mobil k PC přes USB

Zdravím, mohl by mi někdo poradit, po reinstalování Windowsu nemůžu přes usb spojit můj telefon, když to zapojím, tak mi to pořád problikává jak na telefonu tak na PC, otevře se složka a hned zavře a pořád dokola, nestihnu nic dělat a nemůžu ani nic dělat, protože mi tady stále přeskakuje to okno. Vždy to fungovalo, po reinstalu PC to už prostě blbne. Nefunguje to v žádném USB portu, když připojím telefon do svého ntb, tak to normálně spáruje. Neví někdo jak to vyřešit? Telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro. Děkuji

kto vie či si ten os inštaloval v správnej postupnosti... Ani si nenapísal aký máš OS. Ak si windows nainštaloval správne, tak by ti počítač tvoj telefón jednoducho načítal ako na tom notebooku.
Skús si otvoriť ovládací panel a správcu zariadení či ti tam nemáš výkričník