Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I po vypnutí počítače jsem připojen.

Dobrý den mám dotaz ohledně Routru (SMC7004VBR Baricade) i po vypnutí počítače (Acer, operační systém windous XP home) mi na routru svítí kontrolka (LAN+POWER) že jsem připojen. Jelikož mám napojené ještě dva počítače a u nich se nic podobného neděje. Zajímalo by mě co s tím je. Předem děkuji za odpověd.

Děkuji moc jste mě uklidnily. Já měl obavy zdaly se mi někdo nevrtá v počítači. Ale u těch dvouch svítí kontrolky přesně podle toho jak fungují. Když jsou vypnutí nesvítí žádná a naopak kdyř jsou třeba v usporném režimu tak na Routru svítí jen power u jejich čísla.Děkuji za odpovědi. Kdyby vás ale něco napadlo jak zamezit přístup na sítovku s netu tak bych rád učinil.Díky