Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyplňování poštovních tiskopisů pomocí PC

Neznáte někdo nějaký slušný program pro vyplňování poštovních poukázek, podacího lístku, apod. častých poštovních dokladů. Nejlépe free, ale pokud by byl i nějaký už slušně propracovaný shareware, obětoval bych i nějakou tu korunu. Vypisovat to vždycky ručně a přemýšlet jak to na jednotlivých poukázkách má být správně všechno uvedeno je vopruz :-/

P.S. Zajímají mě hlavně vaše osobní zkušenosti, který SW je ok a kterému se radši vyhnout.

Díky všem za tipy, ale nakonec jsem našel tenhle šikovnej kousek SW www.formix.cz a po vyzkoušení demoverze s jakou přesností dokáže tisknout do políček tiskopisů, se rozhodl obětovat 500kč, což se mi zdá velmi slušná cena a dokonce to zvládá i vytvářet čárové kódy a editovat stávající šablony, třeba se to bude taky někomu hodit. Pokud by někdo oželel čárové kódy, tak se dá pořídit i za 300kč :-)