Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno word x malování

Dobrý den, potřeboval jsem z wordu.doc vzít obrázek, dal jsem 'otevřít v programu malování' a asi jsem přehlédl, že tam bylo zaškrtnuto 'podobné soubory vždy otevírat tímto programem'. Od té doby mi jakýkoliv soubor.doc hlásí, že ho 'malování' otevřít nemůže. Když dám 'otevřít v programu Word', tak se normálně otevře. Lze ten příkaz 'otvírat tímto programem' vzít nějak zpět?

šift+pravé tlačítko myši
otevřít čím... (ta volba se může jmenovat jinak, třeba zvolit program pro otevření)
no a v tom dialogu potom zvolit word a to navždy

Je samozřejmě tucet dalších postupů (asociaci souborů by si snad měl umět opravit i sám mord), tento považuju za nejpohodlnější