Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC

Čau, potřeboval bych poradit se složením nějakého "herního" PC kolem 20 000, jelikož se v tom vůbec neorientuju 😄
SSD a bednu už mám.

Předem díky za nápady .

Jsou dvě možnosti, buď si seženeš bazarovou gtx 1080 za 10 tisíc, to už by se vešlo do rozpočtu a bude mít podobný výkon co proslulá RTX, nebo přidáš a koupíš hotovou sestavu ale to si připlatíš tak 9 tisíc a ssd skřín prodáš, jiné možnosti aktuálně nejsou.

Měl bych možnost vzít za 20 000 tohle :

Zakladni deska : GIGABYTE B450 Gaming X
RAM : Patriot Viper 4 series 16gb 3200mhz
CPU : AMD Ryzen 5 3600XT
GPU : Radeon RX 5600 6gb

Skládané cca 8 měsíců zpět, takže je pořád všechno ještě v záruce.
Každopádně hraju převážně FPS hry, proto konzolí nechci, ale jak říkám v komponentech se nevyznám, proto se ptám tady 😄

Bohužel dnes 20 nestačí potřebuješ odhadem 30plus.
Může být v tento pokroucený rok výhodnější koupit hotovou sestavu. To SSD si tam můžeš přidat.

Pokud jsi pracující a zodpovědný tak bych zvazil pujcku, například Sberbank stále nabízí bonusovou úrokovou sazbu 1.99 takže ve finále půjčení 50tisic na tři roky preplatis směšných 1700 -a ty na tom pravdepodovne prodělas pokud to budeš postupně upgradovat.