Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flasch disk - počítač hlásí neznámé zařízení

Pokud připojím flasch disk přes USB na přední straně počítače (pod vypalovačkou DVD) hlásí počítač neznámé zařízení. Když však použiji USB na zadní straně počítače flasch funguje, je to však velice nepohodlné. V čem je chyba?Děkuji.
Změna předmětu, původně: flasch disk (LaKr) (Kráťa)

Nemůžeš srovnávat, že to vpředu nefunguje a vzadu ano. To jsou dva odlišně zapojené konektory - vzadu pájené přímo na desku, vpředu přes kablík připojené kamsi na základní desku. Z toho plyne, že může být nějaký poškozený propojovací kabel, může být špatné zapojení konektoru do desky (header) a další důvody.
Předni USB konektory nefungovaly od začátku (nikdy)? Tak reklamovat, je-li PC v záruce. Nebo to svěřit někomu, kdo zkontroluje jejich zapojení. Případně použít prodlužovačku, jak radí brtník.

P.S.: Prosím, nazývat věci pravými jmény, tedy flash, nikoli flasch.