Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 - jak provést downgrade z Windows10?

zdravím potřeboval bych poradit . mám na notebooku Windows 10 a potřebují ho přeinstalovat na Windows 7 ale nějak to nejde . když vložím originální DVD nebo i z netu ISO soubor instalace se zpusti ale vyskočí hláška neočekávaná chyba restartujte instalační program. po opalování Instalace opět.a v BIOSu to nejde také nabotovat.dekuji za rady.

Změna předmětu, původně: Windows 7 (host)

BIOSu to nejde také nabotovat

Jak to myslíš "také"? Nezkoušel jsi to doufám instalovat z běžícího systému?
A co přesně znamená, že to nejde?
Pokud se ti to povede nainstalovat, jsi si jistý, že tvůj tajný notebook má ovladače pro Windows 7?

ten hp250 se lisi asi 7 generacemi, chce to cist cely typ - a taky si u hp stahnout ovladace na win7 k tomu typu.
windows7 se neinstaluje z beziciho systemu. treba pomoci rufus vyrobis boot flash (nebo bez nej vypalis boot dvd), nastartujes pc z nej a instalujes na cisty disk.

zkoušel jsem to instalovat z běžícího systému

Takto Windows 7 nenainstaluješ
Pokud je tam UEFI Bios, tak ti nepůjde ani "přidat" Windows 7
Pokud to chceš zkusit, musíš si vyrobit bootovací FlashDisk (vzít Windows 7 bootovací ISO a použít třeba RUFUS)
V BIOS vypnout secure boot a nastavit boot z FlashDisku