Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Samsung a domace kino

Snazim sa pripojit Smart TV Samsung UE55HU6900 k domacemu kinu Hyundai HTX 427.
Ked prepajam cez cinch kable (zlty,cerveny,biely) tak kino mi dvd prehra aj so zvukom.
Chcem ale mat aj vstup zvuku do domaceho kina, aby mi reproduktori prehrali zvuk z TV.
Cez cinch ziadna odozva, skusil som zapojit aj opticky kabel a stale nic. Na domacom kine prepinam zdroj z DVD, AUX1, AUX2 a FM.
V TV mam pripojky na scart, cinch (Y/VIDEO, Pb, Pr, L a R audio), jack, 1x HDMI ARC + 3 x HDMI, OPTIKA a IR OUT.
Na domacom kine mam pripojky zobrazene na obrazku ->

https://ibb.co/G0W51m1

Skusam prepajat aj cez ps3 a to HDMI ARC z TV do HDMI PS3 a OPTIKA z PS3 do domaceho kina.
Kolegovi vstup do domaceho kina z TV PANASONIC funguje a pocuje zvuk z TV v reproduktoroch.
Moze byt, ze to mam ja nekompatibilne?

Ano uz vidim, ze vstup je len na cinch kable biely a cerveny, ale preco mi TV neprehraje zvuk na domacom kine, to bola otazka.
V nastaveniach v TV "pripojenie externych reproduktorov" mam len moznost REPRODUKTORY TV a VONKAJSIE ZDROJE.