Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční web poradny

V prohlížečích Firefox 92.0, Edge 93.0.961.47 a Internet Explorer 11 nelze pod Windows 10 zobrazit stránka https://pc.poradna.net/ (dává chybu HTTP 500)
Stejně nefungují taky oblasti "Teraristika, Akvaristika..."
V prohlížeči mobilního telefonu (Android 10/Firefox) stránka funguje OK.
Neprovádíte nějakou úpravu stránek?

Změna kategorie, původně: Internet (host)

Tak bylo to poslední aktualizací Windows. Stejně zajímavě se to opravilo. Provedl jsem návrat na bod obnovy před aktualizací po kterém nebylo možné systém spustit. Dostal jsem se ale do možnosti opravy, kde jsem vybral návrat na poslední bod obnovy (ten bod, který se vytvořil při předchozí obnovovací operaci). A světe div se, již to funguje bez problémů.