Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Držák na malou telku: jaký?

Ave. Potřebuju poradit ohledně kloubového držáku na TV. Mělo by se to klopit zleva doprava a zhora dolů :-). Kloub by měl být větší (delší). Telka bude mít 82cm. Máme v obýváku metr a půl kysňu na 3D konstrukci, ale to je kanón na vrabce. Ideálně jeden kloub. Doporučíte? Kolem litru peněz českých. Předem dík.

jen podle obrázku: max má dvě ramena, tak dlouhou páku to nemůže vydržet, stejně člověk namontuje jen jedno. (ale druhé může zůstat jako náhradní)
oba ty krámy vypadají jak celoplastové, chtělo by to vidět živé.
i když oba vypadají jako kopie, connect-it je profláklé čiré zlo.