Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s gmailem

ahoj, mám takový problém, otevírá se mi sám od sebe gmail a chce napsat novou zprávu a adresa příjemce je už vyplněná nějakou reklamní adresou, vůbec nevím čím to může být, používám Chrome, už je to otravný když něco hraju a vyskočí mi to ze hry a objeví se ten gmail.

děkuji za radu, co s tím mám dělat

Spustil jsi ty programy v nouzovém režimu Windows? Pokud ne naprav to.
Pokud nepomůže, tak ještě můžeš zkusit nabootovat z nějakého antivirového DVD/flash (nabízí téměř každý výrobce antiviru) a odvšivení provést na mrtvém systému.
Pokud nepomůže ani to, tak čistá instalace Windows...

když něco hraju a vyskočí mi to ze hry a objeví se ten gmail

Ten Gmail se tam objevuje i když jsi v prohlížeči odhlášený z Gouglího účtu?
Dále si zkontroluj v počítači programy, které jsi do něj nainstaloval v poslední době (než se objevilo tohle).
Stáhni si https://docs.microsoft.com/cs-cz/sysinternals/downloads/autoruns a zkontroluj,
co se ti všechno spouští, hlavně na kartách Everything, Logon a Scheduled Tasks.