Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airpods pro přebasovaný

Zdravím,
Koupil jsem si airpods Pro přešel jsem z airpods 1 a ten zvuk mi přijde hrozný spíš strašně přebasovaný že by snad i sluchátka za 200 byly lepší není to někde v nastavení?

a popravde bie nestačí... minimálne mne určite nie, lebo okrem decibelov pte jednotlivé frekvencie mňa zaujíma aj šírka, hĺbka, dynamickosť, druhá a tretia harmonickosť, filter a deliaca frekvencia, etc...

s obyčajným ekvalizérom moc nevyrieši...

prebasovanosť je veľmi častý problém väčšiny slúchadiel a to niekedy aj dražších kusov, ale aj reproduktorov... ideálne je kúpiť štúdiové od značiek ktoré sa primárne a ako prvorade zameriavajú na audio.. také tie Asus slúchadlá a pod sú totálny odpad, vhodný do koša, a to aj keby si je neviem ako mordoval SW nastavením....

akékoľvek airpods sú tiež len odpad.