Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný update BIOSu

Ahoj,
na oficiálních stránkách výrobce, jsem si našel aktuální ovladače a stáhl. Mezi nema byl taky update na BIOS. Aktualizaci bisou jsem jiz dříve dělal na jinem pc. Problem je v tom, ze pri update se instalace sekla a Vista ji následně vypla. Po vypnutí pc a následném zapnutí se již nic nestalo. Kdyz zapnu pc objevi se cerna obrazovka a nenajede ani bios. Mám notebook Toshiba Satellite A210-19J. OS: WinVista. Je jeste v záruce, ale nejde to udelat nejak jinak, nez ho poslat na mesicni opravu? Děkuji

Horší je když je servis 200 km daleko a vše se vyřizuje oficiální cestou, svoz prostřednictvím PPL atd, čili kontakt na technika nedostane. Potom se s ním nikdo párat nebude, pokud bude poctivý a přizná se tak to krvavě zaplatí. Vím že je nemorální zkoušet přístup "vono samo" ale např. servis Aceru si naúčtuje za výměnu zákl. desky 10 tisíc a na novou desku dá záruku půl roku. To se mi zdá nemorální neméně, proto na hrubý pytel hrubá záplata. U reklamací mobilů se mi mockrát stalo že záruční opravu neprovedli, neboť přístroj byl prý zasažen vlhkostí. Zákazníci přísahali že se telefon nikdy nekoupal, přesto neoprávněná reklamace stála 600 kč. Naproti tomu se mi stalo že kladně vyřídili rozbitý displej jako záruční opravu ! (Zákazník trval na tom že to prasklo sasmo, upozornil jsem ho na případné placení neoprávněné reklamace a škodolibě čekal, o to větší překvapení bylo když tlf přišel během 3 dnů opravený). Min. měsíc si jedna paní vylila do notebooku čaj, přestala fungovat klávesnice, BSOD atd. Oprava klasifikována jako záruční, výměna klávesnice a HDD. Je přeci na servisu jak to posoudí, takže to nechávám na nich. Myslím dokonce že obchodník nemůže neuznat reklamaci sám, je to na výrobci resp. jeho servisu.

Mam negativni zkusenosti se servisem Olympusu. Fotak byl na reklamaci - bez problemu. Pak nasledovala druha reklamace a tam mi oznamili, ze jej sice opravi, ale ztracim zaruku, protoze byl fotak otevreny. Bodej by nebyl, kdyz jej otevirali pri minule oprave, ale nejak to nebyli schopni pochopit...

To je dobrý přístup ale když narazíš na debilního technika (kterého neznáš) tak se ti vysměje a máš nejspíš po reklamaci. Tož to já bych flashku neodmítl v žádném případě:-D:-D

Když mu to nic neudělá tak moc šancí nevidím. Protože to má v záruce tak ať s tím raději nic nezkouší.

Jinak biosy pro asus i gigabyte vesele flashuju z windows v domácích podmínkách a i ve vistách 64. Flashování biosů do notebooků ale zásadně odmítám.