Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno držení klávesy na klávesnici

Zdravím,
mám dotaz, kočka se mi proběhla po klávesnici a od té doby mi nefunguje správně psaní - po dlouhém stisknutí klávesnice se napíše jen jedno písmeno a například backspace po dlouhém stisknutí maže také pouze jedno písmeno, nikoliv více za sebou. Nevíte prosím někdo co s tím? Nejde mi ani nastavit klávesnici do defaultního nastavení. Děkuji za radu. J

Stejně to je divné, protože proběhnutím kočky se nemohla dostat až do nastavení klávesnice.
A nevím o tom, že by tam byla nějaké zkratková kombinace...

edit: aha, tak je tam - držet stisknutý pravý Shift po dobu 8 sekund.
Tak stejně by to mělo jít i zpátky..?