Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Omen 15 Touchpad

Zdravím, na novém HP Omen 15 dc1101nc zlobí touchpad. Ntb používá systém Synaptics na touchpad. Levé tlačítko z 99 ze 100 udělá double click, pravé funguje, a touchpadová plocha registruje pohyb prstu, ale nejde přes ni nic kliknout. Když ve Windows přehodím left click na right click, tak plocha touchpadu funguje normálně a dá se i klikat, ale levé tlačítko stále blbne. Drivery jsem zkoušel přeinstalovat Xkrát a nevím, co dál. Díky za rady

kdyz je to dulezity pracovni nastroj, v tom pripade se misto herniho shitu pro deti kupuji normalni delly s nbd zarukou.

sw problem umis vyresit: cele si to nainstalujes znovu.

hw problem: podivas se po rodine jestli nekdo nepotrebuje novy ntb, nebo repasovany x250. slozite se na nej, budes ho pouzivat nez kdesi v polskem servisu ten hp opravi.

nez se rozhodnes ktere reseni je spravne, nos k tomu cestovni mys.