Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modra smrt prosim o radu

Dobrý den, mám měsíc starý notebook Teclast (windows 10, 8gb ram) a začal mi poněkud často házet modrou smrt. Aktualizoval jsem windows s aplikaci Pomocník s aktualizaci, přeinstaloval Antivirus. Už se modrá smrt neobjevuje tak často, ale pořád sem tam vyskočí. Notebook nijak extra nezatěžuji. Žádné hraní her, pouze internet, psaní.
V příloze přikládám foto s informacemi

soucasti win10 je defender, ten jsi tezko preinstaloval.
jestli tam mas dodatecny tajny antivir, chybi tu jeho presny nazev. (k tomu tajny tip: nejlepsi je takovy zbytecny antivir zase odinstalovat)

ovladace hw byvaji skutecne castou pricinou bsod. mrchosoft to debilne "vyresil" tak, ze je uzivatelum automaticky aktualizuje i kdyz funguji, az se nakonec najde verze, ktera spadne.
da se to v nastaveni aktualizaci zakazat.

co spadlo by mohlo jit dohledat v: nirsoft bsod viewer, sloupec: caused by driver.