Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odozva bluetooth klávesnice a myši

Mám dotaz, či je nejaká nevýhoda hrať hru cez bluetooth set klávesnice a myši oproti klasickému káblovému, čo sa týka rýchlosti odozvy hlavne pri strielacích hrách?

ja má tento set https://www.datart.sk/klavesnica-s-mysou-logitech-wireless-combo-mk295-silent-cz-sk-grafitova-920-009808.html?gclid=EAIaIQobChMIicLO7_uU8wIViOh3Ch3ebAq1EAQYAiABEgI6OvD_BwE

Změna předmětu, původně: odozva ? (host)

Myslím tím jednou za dva měsíce. Synátor si jednu takovou koupil (nevím proč) a ani značku si už nepamatuju. Ikdyž ji měl pořád doma na stole, tak si stěžoval na odezvu a každou chvilku to měl vybité. Vlastně ji ani nepotřeboval, jen chtěl asi "machrovat", že může PC ovládat z postele :-)

Výdrž batérie 36 mesiacov (klávesnica) a 18 mesiacov (myš)

Sice bych rekl, ze prehani, ale faktem je, ze Logitech v tomhle umi. Mys od Microsoftu 2xAA, kazde dva mesice jsem menil, mys od Logitechu 1xAA, vymena po pul roce. Podobne gamepad Xbox od MS 2xAA a menim kazdy mesic, gamepad od Logitechu po 5 mesicich vymena 2xAA baterii.

---

Jinak zmineny set klavesnice a mysi asi umi i BT, hledat to ted nebudu, ale Logitech standardne pouziva jine frekvence na svych USB prijimacich. Proste kdyz se rekne bezdrat, nerovna se to automaticky BT. Blutooth ma odezvy vetsi, takze to na hrani strilecek moc neni, ale vyrobci zabyvajici se hernima bezdratovyma zarizenima obvykle pouziji vlastni protokoly a odezvy minimalizuji. Dratova klavesnice a mys je co se tyka odezvy jistota, u bezdratu je treba se informovat na konkretni model, jak na tom s odezvou je.

Profi hraci hraji na tom, na cem si preje ten, kdo je plati a casto jsou to i vyrobci herniho prislusenstvi. Tvrdit, ze bezdrat je lepsi nez dratove mysi, je odvazne. Ve skutecnosti lepsi neni, ale rozdily jsou u kvalitnich drahych hernich mysi zanedbatelne.