Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kurzor na notebooku nefunguje

Zdravím, a prosím o radu.

Z ničeho nic mi na notebooku zmizel kurzor. Restartovala jsem, a po zapnutí se sice kurzor objevil, ale nefunguje na ovládání touchpadem. Funguje pouze při zapojení myši.

Nevíte, prosím, co s tím?

Děkuji.

Máte pravdu. Akorát jsem to nevypnula já. Nechala jsem to chvíli bez dozoru a prošla se mi po notebooku kočka, která si na něm ustlala, tak to nejspíš vypnula :-/

Každopádně moc děkuju moc za rychlou pomoc, asi by mi trvalo, než bych na to přišla sama. :)

K.