Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadný harddisk?

Zdravím vás,
ráno jsem zapnul PC a jakmile začal chroustat HDD, aby načetl systém, tak jen chvilku zablikal a nic. Obrazovka černá a dál se nic neděje. Zkusil jsem znovu vypnout/zapnout, vypojit ze sítě, bohužel nic nepomohlo. Máte nějaký tip, jak to dát do pořádku nebo se mám ohlídnout po servisu či novém PC. Děkuji.

Situace je taková, že zapnu PC, ventilátory se rozeběhnou jako normálně a jakmile začne blikat dioda od disku, tak jen párkrát blikne, ale hned zhasne, takže HDD dál nečte. Zároveň monitor je stále v pohotovostním režimu, takže se ani neprobere, aby něco začal ukazovat. Nic jsem neprenastavoval, ani jinak nemanipuloval s ničím. Naposledy jsem měl zobrazený jen Chrome. Otázkou taky je, jestli má smysl s tím něco dělat, když už ten počítač má svoje léta. Je to Acer Aspire M3410. Je to děda, ale šlapal dodnes spolehlivě.