Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox - blbne zvuk

Ahoj, zlobí mi audio ve Firefoxu (verze 92). Když chci například pouštět videa z CNN prima news, nebo třeba online filmy, zvuk chrčí a je zpomalený.

Máte někdo stejný problém? Čím by to mohlo být?

Nebo je to prostě nějaký bug a mám čekat na odstranění?

Xubuntu 20.04

Řešení:

Ano, zkoušel. V továrním nastavení to fungovalo. Nakonec jsem se dopátral k tomu, že to způsobuje doplněk User agent switcher. Ten už nepotřebuju, tak jsem ho smazal.

Díky za spolupráci.

To netuším, ale zřejmě ano. Už mi to dělá asi tak měsíc. Když dělám aktualizace, tak plošně. Nepamatuji si, jestli byl mezi aktualizacemi zrovna Firefox.

Například v Chromiu to funguje normálně.

Teď se samozřejmě nabízí ráda, tak pouzivej Chromium. Jenže už jsem si zvyknul na. Firefox. Rád bych to vyřešil.