Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC kolabuje

Zdravím, popíši problém a reakce. Kluk když hrál tak se mu sekl PC a už se nechtěl najet po restartu win. Pokusy o opravy selhaly takže jsem přešel na reinstal win. Ten proběhl ale už začal problém v tom že vždy se kousl po instalaci. Ztmavil obraz ale jakože běžel dál. Řekl jsem si že odchází deska tak jsem pořídil novou. Problém úplně stejný. Jednou se podařilo i celý win nainstalovat ale po naběhnutí zas ztmavil obraz a nereagoval ( na desce svítila dioda CPU). Tak jsem pořídil nový CPU a problém přetrvává. Tu kousek jsem i jinou grafiku a problém ten samý. Další test jsem provedl s 2mi zdroji abych vyloučil problém zdroje. Jeden jsem dal jen na GPU a druhý na desku a problém pořád stejný. Co bude za problém?

Ještě ti zbývá disk a paměti, oboje je možné. Oboje lze otestovat, u RAM je to snadnější.
Ale taky může být vadná nějaká periferie, takový zkratovaný USB dělá pěknou paseku, takže může být klidně nalomený kabel od myši. Pro začátek zkus jiný periferie, to je to nejsnadnější.