Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafické karty ceny

Zdravím všechny mám jeden dotaz ohledně cen grafických karet chci se zeptat kdy si myslíte že by to mohlo byt v normálu myslím tím ceny a dostupnost protože mi nepřijde normálni abych měl dávat za starou rtx 2060 16,900 kč chapu že ta cena je taková tim že je nedostatek karet.

Záleží i na tom, jak se různé státy budou stavět k bitcoinu a spol. Pokud transakce postaví mimo zákon, ceny GPU se mohou (z pohledu běžných uživatelů) vrátit zpět rychleji. Já těmto snahám fandím. Čím více států například zakáže bankám směnu BTC atd. za fiat měny, tím se šance, že si budeme moci koupit grafiky za normální ceny, zvyšuje. A že se tak dříve nebo později stane skoro všude, je (z pohledu států, FEDu, ECB…) naprosto logické.

Pokud se tak stane, plakat určitě nebudu. O BTC, které jsem měl, jsem přišel při vyloupení banky MtGox, nemám nic.