Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NT polit čajem, možné poškození, oprava?

Dobrý den, v batohu se mi rozlila termoska s zeleným čajem (cca 500ml) a samozřejmě to dost schytal i nový NT (Lenovo ideapad 5 pro 16´). Po dnu sušení jsem jej zapl a v nt najela automatická oprava, poté jsem musel zadat znovu klíč na windows a NT normálně funguje. Nicméně se objevil problém že nyní když je NT vypnutý, stále konstantně vydává z obou stran velmi lehce slyšitelný pípavý zvuk. Vše jede jinač v normálu, jen je zde tento problém - je zde tedy něco špatně a je nutný servis, nebo lze opravit doma? Setkal se již někdo s tímto problémem? Děkuji za rady.

jestli "zeleným čajem" myslíš plastové flašky z obchodu s trochu lepivým obsahem, tos neudělal dobře žes to zapnul.
jak se ten bordel má vypařit zpod brouků, zvláště v bga pouzdrech?
musel bys ten krám demontovat na plošné zpoje, ty dobře propláchnout isopropylem a dlouho sušit.

servis by asi byl lepší, ale to by tam museli sedět opravovači, ne měniči celých desek.