Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje mi mikrofon pri webex stretnutiach po reinstalacii OS

Dobrý den,

mam taký problém ktorý potrebujem rýchlo vyriesit.

Na novy semester som sa rozhodol preinstalovat OS (Windows 10). Po spusteni eventu cez webex som zistil ze ma ostatný účastníci nepocuju. Kamera funguje ale to je nepodstatne.

Mikrofon je vstavaný v notebooku (lenovo E31 80). Pokazený nieje určite, lebo pred cca 48 hod. ešte na starom OS fungoval normálne. V novom OS ak dam test mikrofonu v nastaveniach, tak ta modra ciara sa hýbe ked rozprávam no zvuk nepočujem (vid obrazky).

Zaujímave je, že mikrofon funguje na MSTeams, no na webexe nie.

Viete mi niekto pomoct ako to opravit? Webex je pre mňa viac doležitejší.

Tam jsou dvě volby - Povolit aplikacím přístup k mikrofonu a níže ještě Povolit desktopovým aplikacím přístup k mikrofonu a jejich seznam...
Většinou uživatelé při prvním spuštění dají zakázat a pak už to nejede až do doby, než to ručně povolí...jdeš přes tu aplikaci nebo přes webový prohlížeč..?