Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - Chtěl bych si "vytunit" comp

zdravím,
potřeboval bych vědět jestli bude kompatibilní základovka ASUS M2N nFORCE 430m CP + AMD ATHLON64LE 1640(45W)2600MHz + Grafika ASUS EN8500GT. Chtěl bych si "vytunit" comp a nechci do toho moc vrážet, nebo pokud by jste věděli o lepší kombinaci za slušnou cenu, nechám si poradit. Chci herní PC.
Díky
Změna předmětu, původně: PC sestava (LaKr) (Kráťa)

Jestli to ccheš na hraní her tak navrhuji místo té staré hnusné zastaralé desky bych vzal desku s čipsetem AMD790G má integrovaný radeon 3200 a myslím že rychlostí té 8500bude konkurovat. Ať našetříš koupíš lepší grafiku. 8500GT v pasivu dávám do lepších kancelářských mašin.Ten procesor bych si rozmyslel určitě je fakt že je úsporny a pokud to máš na internet bude ti stačit ale pokud s tím chceš hrát hry ušetřit pár set se nevyplatí.

Doporučuji Asus M3A-H/HDMI - AMD 780G za 1700 product.jsp
a aspoň AMD Athlon 64 X2 4450+ EE product.jsp