Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika - Má todle vůbec šanci na nějaké hry

Intel(R) Celeron(R) M CPU 420 @ 1.60 GHz 1.60 GHZ,504 MB RAM rošíření fyzické adresy. Grafika - Mobile Intel(R)945GM Express Chipset family a tudle samou mam v grafickych adapterech 2X .... Má todle vůbec šanci na nějaké hry ???
Změna předmětu, původně: grafika (LaKr) (Kráťa)

loading...

když se podle hosta chovám neslušně tak co tendle invidium ??? sem projížěl jen ze zvědavosti fórum a většinou takhle podrážděně reagují ty samí lidi pokud je to nebaví číst otázky nováčků nevím cotady teda pohledávaj tydle mam nejradši fakt že jo :-*

Tak ti to řeknu po lopatě: vybékávat jsi tu začal ty, přitom jsi tu (v tomto threadu) nejméně znalý (řečeno slušně). Nediv se potom, že ostatní na tebe reagují jako na obtěžující hmyz. Před tebou sem totiž přišlo 20 takových jako ty, co chtěli "řešení", ale bylo jim zatěžko byť jen přečíst pravidla o pomkládání dotazů, popsat svůj problém nebo zkusit hledat v poradně. Místo toho "plodí" velmi "inteligentní" řeči o neradících rádcích, špatných službách a podobná stupidní moudra. Až si mě budeš platit za mou standardní taxu (500 až 1000Kč/h), budu s tebou jednat v rukavičkách (ale nepřestanu si o tobě myslet své). A nejhorší je, že po tobě přijde zase nějaký tobě podobný jedinec s nulovou slušností.

edit: to jsem se zase zbytečně rozčílil...

Vsechny !dobre! hry co znam by na tom vetsinou sly :o) Ale v dobe CS, Crytis, HalfLajfů a jinejch prakticky nehratelnejch patvarů je to na hry naprosto nnemyslitelne. Dokonce ani SPORE by na tom nebehalo slusne.. a snad bych se to bal vzit i na kancelarke app..

Taky HL řadím do absolutní špice.
Vede u mě System Shock 2 a DeusEx (1). Tyhle hry na tom notebooku určitě pojedou na plné detaily a maximální rozlišení.

-----
OT k halflajfu: onehdá jsem k HL1 vyzkoušel jakýsi addon, který změnil (běžné, ne ty co posunují děj) dialogy těch modrých strážců v Black Mesa. Nahrazeny jsou hláškami Bolka Polívky z Kurvahošigutntag. Výsledek: klepneš Barneyho kramlí a on se ozve stylem "...ale běž už do řiti, ty hňupéé.." :-D 8-)