Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox 3 - ako vyhladavat v adresnom riadku pomocou 'g'

zdravim,

zda sa mi, ze v nejakych beta verziach Firefoxu 3 stacilo do adresneho riadku napisat "g vyhladavacie_podmienky" (nebolo to treba pisat do vyhladavacieho riadku)
a chovalo sa to ako vyhladavanie cez Guugle (to "g")

teraz mi to v FF 3.0.1 nejde, neviem co treba nastavit, aby to tak islo?

riesili ste niekto tento problem?

dik.

dopl. - oprava:

----

metoda 2 cez about:config nefunguje uplne spravne pridava do vyhladavania aj pismenko 'g' - zle!

metoda 1 funguje spravne:

hocikde do zaloziek pridat novu prazdnu zalozku a vyplnit polia zalozky nasledovne:

NAZOV Google Search
ADRESA search
KLUCOVE SLOVO g

to je vsetko, od teraz staci v adresnom riadku napisat "g vyhladavaci_retazec"
a hlada sa cez google

-------------------------------