Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmizelé soubory po použití „repair external hard drive"

Dobrý den,
na PC (Windows) jsem dal opravit externí flash disk (jakože „repair external hard drive“) a zmizely mi nějaké složky. Zkoušel jsem nějaký prográmek na obnovení souborů (Recuva), ale našlo to jen ty položky, které jsem si mazal sám. Po zmizelých ani stopa.
Nemáte prosím někdo nějaký nápad, jak soubory zachránit?
Děkuji

Rozlišuj "smazane" jako "označené za neplatné", které tam fyzicky existují a "zmizelé" jakožto poškozené vadnou funkcí paměti, které i kdyby "nezmizely", už nikdo neobnoví (do původního stavu). Ale klidně vyzkoušej i jiné programy pro záchranu dat ... zkazit není co.