Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypínáni programu a her

Zdravím, mám takový problem a nevim kde v mém okoli (Valasské meziříčí) bych ho vyřešil. Jsem občasný hráč na pc, kdy si párkrát za týden sednu k pc a chci si zahrát na večer nějakou hru ale vždy se mi hra po nějaké době vypne, to samé i programy které jsem si zkoušel stahovat abych si monitoroval teploty komponentů.. Když jsem sledoval teploty, tak jsem nikdy nenaměřil nic co by nebylo normální( dle info na netu) Vůbec nevím kde mám problem a jak ho vyřešit, nové pc si kupovat nechci jelikož jsem opravdu jen příležitostný hráč a navíc dle požadavku hraných her ( LoL) by pc měl být s rezervou dostačující :).. Má otázka zní, Jak zjistím co mám špatného a z jakého důvodu se mi hra nebo i programy na měření vypínají. Když to bylo v opravně 2* tak mi vzdy řekli že v zátězovém testu je vše ok a počítač je vpohode ale není..
Ještě dodám hra mi běží plynule vpohode jen se třeba 1* po 10 minutach vypne a pak jí zapnu znovu a už dohraju hru vpohode, nekdy se zase vypne parkrát za sebou ale pak zase běží :)

Pc :
deska : Gigabyte 970A-DS3P
procesor : AMD FX -4320
grafika: AMD Radeon R9 200 Series 2gb (nevím jak zjístím která to přesně z te řady je)
ssd : Samsung SSD 850 EVO 120GB
hdd WDC WD30EZRX-00MMMB0

No jasný herni pc to není ale i tak by tuhle hru (LoL) měl zvládat a zvláda akorát se vypiná ale jsou chvilky kdy se nevypne treba 5 her po sobě :)..
a právě servis ani uz nechci chodit když vyhodim 800 za to že tam pustí nějaký zátěžový test a reknou ze vše je ok, ale přeče někdy musí být něco špatně a já bych to rád věděl a třeba zkusil opravit lepším komponentem nebo nevím :)

Ale ono to spadne jako by jen na plochu, jako kdyz dáš ve hře z ničeho nic alt+f4, myslíš že tam je nějaká ochrana která vyhodnoti to, že vypne jen hru aby se ušetřila aktualni námaha na komponenty a zdroj ? Já se v tom moc (spíš vůbec) nevyznám ...