Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart pc - napíše se digital power saving mode a vše se restartuje

Prosím,chtela jsem se zeptat mám Amd athlon6400x2,Asus m2n sli deluxe,4giga ram a 4870x2 vga a 600w zdroj,pokažde když spostím hru typu dirt.crysis,alone in the dark atd tak ztmavne monitor a v modrém ramečku se na napíše digital power saving mode a vše se restartuje nevíte co a jak? díky Lenka
Změna předmětu, původně: restart pc (LaKr) (Kráťa)

Co máš za monitor? Dělá to i s jiným? I když jestli se restartuje komplet PC, tak to s monitorem nesouvisí.

Jaký operační systém? Jaké nainstalované DirectX? Ovladače ke všemu nainstalované správně? Je to nový počítač nebo starší?

Vše nainstalovane správne,windows xp 2servis pack,monitor 22 asus mw,vše jsou poslední možne ovladače na vga,zakl.d.procesor atd na 3d mark a atitool je vše vitíženo na plno a nespadne,procesor a zakl deska jsou 4mes staré jinak ostatní zcela nové,je možné že to bude dělat zdroj??????