Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB - lze instalovat aplikace i při zaklopení monitoru?

Ahoj,
potřebuji nainstalovat jeden program. Momentálně mám velice slabé připojení, stahování odhaduji na 10 hodin. Ráno bych NB potřeboval zaklopit a převést (připojení bude stále stejné - neomezená data na mobilu - hotspot), je nějaká funkce jak při tom nechat na NB určité procesy v provozu?
Dikec

V nastaveniach (ovládací panel) -> systém -> možnosti napájania -> vľavo: "Vybrať akciu pre zavretie krytu" -> zvoliť pri pripojení zo siete: Nevykonať žiadnu akciu
To isté spraviť pre: možnosti napájania -> vľavo: "Zmeniť čas prechodu do režimu spánku" -> Nikdy

(prípadne klik na ikonku batérie pri hodinách -> Ďalšie možnosti napájania -> postup uvedený hore)

Platí pre Win 8.1, predpokladám podobný postup na Win 10

notebuk není mobil, každý může mít chování nastavené jinak - viz někde nastavení při zavření víka.
ráno budeš mít instalačku každopádně staženou. jestli ti poběží i při transportu, to musíš vědět ty.
takové nastavení má svoje mouchy, protože když se ti aktualizace spustí bez větrání v batohu, taky se krám může upéct. a co potom se sice stádně poslušně aktualizovaným krámem, který se upekl?

vím že nepíšeš o aktualizaci, ale princip snad chápeš.