Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění na mobilu

Dobrý den, potřeboval bych poradit, nainstaloval jsem si aplikaci od avastu na čištění telefonu. Po její odinstalaci jsem si začal všímat, že mi nechodí upozornění na messenger, facebook, instagram (víc jsem zatím nezpozoroval). Tak jsem vše prošel, upozornění mám zapnuté jak v aplikaci tak v nastavení telefonu,automatické spuštění zapnuté, telefon nevypíná data po vypnutí obrazovky, mám vyplé šetření baterky, vše je tak jak má být. A buď mi příjde upozornění na zprávu z messengeru o 2h později, nebo až otevřu aplikaci tak vyskočí že mi někdo psal, jako bych zrovna zapnul internet.
Nevíte co s tím?

Díky za rady

telefon ASUS ZENFONE 5

Veľká chyba bola do mobilu INŠTALOVAŤ niečo od Avastu.
A) Je to len placebo
B) Brzdí a blokuje to, čo nemá
C) Pri kontrole len označí, ale viac nič neurobí - dokonca ani nič neodstráni.

Rada - zálohuj si svoje dáta a adresár a urob hard reset, aby si ten Avast úplne dostal preč. Odinštalovanie nepomôže, pretože jeho zvyšky stále tam zostanú a budú brzdiť naďalej.