Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po reinstalaci méně fps

Dobrý den nedávno jsem přeinstaloval můj stolní počítač a mám velký pokles fps například ve hřa Call of Duty Warzone ze 90 fps na 20 vůbec to nechápu čím to může být

Moje sestava: Grafický karta: Nvidia Geforce 1660 Ti
Ram 24gb 2400mhz
Cpu:Ryzen 7 2700
Hdd 1tb
Základová deska:micro-star international co. ltd a320m pro-vd/s (ms-7a36)

Stále melieš jedno a to isté.....
Preinštalovanie hry ti nepomôže, pokiaľ nemáš správne ovládače grafiky a pokiaľ (možno) ti beží na integrovanej grafike (dedikovaná je teda OUT) - aktivoval si tú dedikovanú? Má správne ovládače? A čo takto zakázať integrovanú, aby pracovala dedikovaná?