Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čo je to,respektíve čo sú to za kódy - Windows defender

Ahoj našiel som v disk C - Programdata - Microsoft - Windows defender - Pltaform - powershell,nejaké vid.foto,že čo je to,vid.foto,trocha ma to zaujíma,asi mi to bude na dve veci.To je nejaký vírusový kód,čo má defender uložený izolovane mimo notebook?Ide mi hlavne o MIIhXgYJKoZIhvcNAQcCoIIhT atd,je tam toho viac a pokračuje to.Ďakujem

Tak trocha ma zaujíma že jak funguje defender jak kontroluje notebook,počítač.Som sa dočítal že vraj kontroluje nejaký súbor no ak sa nejaká jeho časť zhoduje s niektorým s výrusov ktoré má vo výrusovej databáze,urobí potrebné kroky.Nič tam nemienim prestavovať,alebo prepisovať

Je tam napsané co to je. Jestli je to to, co si myslím, že to je :-) tak je to digitální podpis?
Co se týče Defendera. Základní otázka zní. Jaký používáš účet na běžnou činnost? Admin nebo základní uživatelský?
Pokud admin účet, tak to je jako kdybys Defendera ani nepoužíval.