Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezplatný upgrade na Windows 11

Zdravím, měl jsem v počítači ofic. operační systém Windows 10 Pro a ve druhé polovině září jsem se přihásil do programu Windows Insider, abych vyzkoušel nové Windows 11. Několikrát se mi stáhla nová aktualizace a v pravé dolní části obrazovky mi svítí Windows 11 Pro Insider Preview - zkušební kopie Build xxxxxxxxxxxxx
Oficiálně nové W11 vyšly předevčírem = 5.října 2021 a v tento den začala distribuce bezplatného upgradu na Windows 11 . Jak to nyní mám udělat, abych se tzv. zbavil stávající zkušební kopie W11 a byla z ní již finální verze? Děkuji

Už nad tým nešpekuluj, vypni WU, BITS, Orchestrator jedným klikom zdes:

https://www.sordum.org/9470/windows-update-blocker-v1-6/

prípadne tento vymakanejší WPD.exe xindel:

https://wpd.app/ (len bacha, do Firewall W10, doplní v troch riadkoch OUT - OutbondRules, v ušku záložky Scope, stovky, tisíce ba miriady bžiliónov neželaných riadkov IP adries od 13.xxx.xx po 207.xxx.xx, určených k blokácii telemetrie spriatelených serverov s MS, aby ti náhodou nenarušil plávajúce pripojenia adries wifi pre hosťujúci svchost.exe, ako aj browser MS Edge. Mosel by si prácne mazať niektoré IP-čka z Firewall, ako u blbých so slovami, "čo som komu urobil na staré kolená, že ma takto trestá").

zbav sa zároveň cestou Powershell, appx, telemetrie, cortany na záver hluchých kľúčov z Registrov, napríklad stiahnutím tejto zipky z Githubu:

https://github.com/Sycnex/Windows10Debloater

a včúl spokojne, nikým nerušený, pokračuj v svojej W10 do finálnej verzie W11 pripravenej až "prašlá zíma", na jar "náslevčéva góda", roku Páně 2020. Da, da, maladéc, buď zdaróv, kak karóv.