Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta a notebook

Zdravim, potřeboval bych poradit. Jde o to, že jsem koupil pro přítelkyni(šílenec do Egypta) hru Children of the Nile, kterou jsem bez problemů nainstaloval na počítač a která mi jede. Ale když jsem ji nainstaloval na její notebook, tak nejde. Někdo říká, že to bude asi grafárnou, ale úvodní video je nádherné, nevěřím, že by hra nešla. Sekne se to v momentu, kdy skončí video a uvodní menu už nenaskočí. Jen hláška chyba aplikace Microsoft. Prosim o radu

Nema nahodou pritulkyne na notesu /jeho/Vistu? Pokud jo, je treba stahnout patch ( http://pc.hrej.cz/hry/strategie/budovatelska/immort al-cities-children-of-the-nile/download/updaty/chil drenofthenile_v1.3_UK.zip/ ). Hra ma taky nesmyslne naroky na DirectX - musis mit "adekvatni" devitku (WXP) - s prilis starym directem to nejede, s nejnovejsim taky ne. Ja si s touhle nadherou u kamose uzil perne chvilky, ale nakonec jsem to rozjel...

Tak to bude možná ono, i když. Přítelkyně tam má XP, v tom problém nebude, já mám DirectX9.c a jede mně to, přítelkyni to pravda píše pouze Direct X9, ale myslim, že tam má taky céčko, tak nevim

V aplikaci Children of the Nile došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
Je možné, že informace, se kterými jste pracovali budou ztraceny.
Ohlaste tento problém aplikaci Microsoft.
Byla vytvořena zpráva o chybách, kterou můžete odeslat společnosti Microsoft. Informace obsažené v této zprávě budou považovány za důvěrné a anonymní.
Chcete-li zjistit, jaké údaje tato zpráva o chybách obsahuje, klikněte sem.
A pak už jen Odeslat zprávu o chybách a Neodesílat.